MANUCURIST ZAĻĀ REVOLŪCIJA!

MANUCURIST ZAĻĀ REVOLŪCIJA!

Ievietoja Urban Green

Pievienojies zaļajam klubam!

Manucurist zaļā revolūcija.

Pēdējos 20 gadus vides jautājumi ir ieviesuši raizes valdībai un iedzīvotājiem. Šī apziņa skar visas jomas un it īpaši skaistumkopšanu. Tomēr nagu laku kategorija ir palikusi novārtā: laboratorijas bieži ir sastapušās ar formulām, kas ir pārāk sarežģītas, kuras ir grūti pārveidot tīrās un videi draudzīgās, nezaudējot noturību un krāsu. Tomēr Manucurist nenogurdināmi ticēja, ka tas ir iespējams, un mums tas izdevās!

 

Spēcīga biznesa vīzija.

Kad Gaela, Manucurist izpilddirektore, 2015. gadā uzsāka biznesu, viņai jau bija ļoti skaidrs redzējums par zīmola nākotni. Gaela ir parīziete, absolvējusi Francijas Modes institūtu un strādājusi lielos modes namos (Prada, Yves Saint Laurent…): bez šaubām - viņa mīl modi.

Bet ne to modi, kas ierobežo vai diktē noteikumus. Gaellei patīk brīva, feministiska mode, un, protams, Manucurist izskatās pēc viņas. Bieži dzirdam saukli "skaistums prasa upurus", taču Gaelas pārliecība ir pavisam citāda: ar Green nagu laku klāstu, viņa piedāvā ļoti modernu un dabīgu krāsu paleti. Pietiekami, lai Tu būtu skaista, nekaitējot sev vai planētai.

Tīras formulas sievietēm un planētai.

Manucurist radās ‘’mīlas dēkā’’ starp brīvo modi un veselības - vides aizsardzības vērtībām. Zīmols kopš tā pirmsākumiem ir radīts sievietēm. Jo mēs, Manucurist, esam pārliecināti, ka tradicionālā kosmētika pieder pagātnei un nākotne būs ‘’zaļa’’, vienmēr ‘’zaļāka’’.

Kopš zīmola izveides, Manucurist komanda ir apņēmusies piedāvāt formulas, kas saudzē vidi un jūsu veselību.

Green, Green Flash nagu laku un Nagu kopšanas līniju sastāvā ir izejvielas no bioloģiskiem avotiem, un tās nav testētas uz dzīvniekiem. Uzņēmumā Manucurist mēs cienām jūsu veselību, piedāvājot tīras nagu lakas, kas nesatur kaitīgas vielas, kas var ietekmēt endokrīno sistēmu. Petite Manucurist nagu laku sērijai bērniem ir tik tīra formula, ka pat mazi bērni to var droši lietot. Tas ir izveidots bez formaldehīda vai atvasinājumiem, bez toluola vai šķīdinātāja, ko parasti iegūst no naftas ķīmijas produktiem, bez DBP vai ftalātiem, bez parabēniem un bez kampara.

← Vecāks ieraksts Jaunāks ieraksts →

News

RSS
KĀ VEGĀNAIS KOLAGĒNS ATŠĶIRAS NO KLASISKĀ KOLAGĒNA?

KĀ VEGĀNAIS KOLAGĒNS ATŠĶIRAS NO KLASISKĀ KOLAGĒNA?

Autors Urban Green

Klasiskajos liellopu izcelsmes kolagēnos garās aminoskābju ķēdes, kas veido polipeptīdus, atrodoties lielajā kolagēna molekulā, galvenokārt sastāv tikai no 5 galvenajām aminoskābēm – glicīna, prolīna, hidroksiprolīna, arginīna un...

Lasīt vairāk
MĒRĶTIECĪGI PĀRDOMĀTS, AUGSTAS EFEKTIVITĀTES AUGU VALSTS UZTURS.

MĒRĶTIECĪGI PĀRDOMĀTS, AUGSTAS EFEKTIVITĀTES AUGU VALSTS UZTURS.

Autors Urban Green

Neatkarīgi no tā, vai esat stingrs vegāns, vai tikai esat ceļā uz augu valsts balstītu diētu, ir daudzi faktori, kurus svarīgi ievērot, lai nodrošinātu, ka jūsu...

Lasīt vairāk