DZĪVE NAV IESPĒJAMA BEZ SAULES!

DZĪVE NAV IESPĒJAMA BEZ SAULES!

Ievietoja Urban Green

Dzīve nav iespējama bez saules. Cilvēkiem ir nepieciešama saules gaisma, lai ķermenis un dvēsele būtu vesela.

Dr. Hauschka skatījums uz sauli.

Saules gaisma ir ne tikai fizisks starojums – tas ir visaptverošs dzīvības avots. Saules gaisma veicina visus dzīvības procesus, uzmundrina prātu un dvēseli. Gaismas pārvēršanās procesos un vielās organisma ir spēja, kas gaismai ir jāiemācās. Tajā pašā laika ķermenis nostiprina savas aizsargfunkcijas, pakļaujot ādu saules stariem, tā kļūst biezāka. Saules gaisma mums ir pamatvajadzība, tāpat kā pārtika un ūdens. Lai saglabātu veselību, ir svarīgi atrast līdzsvaru starp pārmērīgu saules staru iedarbību uz ādas (ādas novecošanās un ādas vēža risks) un pilnīgu aizsardzību pret saules stariem, kas izraisa vitalitātes samazināšanos, garastāvokļa maiņas, D vitamīna deficītu, osteoporozi u. c.

Cilvēkiem ir nepieciešama saules gaisma, lai ķermenis un dvēsele būtu vesela. Tomēr labi zināms ir arīf akts, ka pārāk daudz saules staru var bojāt ādu, tādēļ mums ir jāpasargā sevi no pārmērīgas saules staru iedarbības – UV starojuma. Pārmērīga saules staru iedarbība uz ādas var paātrināt ādas novecošanās procesus un pat izraisīt nopietnas saslimšanas. Dr.#nbsp;Hauschka saules līnijas produkti uzlabo ādas dabīgās spējas ar aizsardzību pret saules stariem, vienlaikus palīdzot ādai atgūties pēc saules iedarbības. Tas rada optimālu līdzsvaru starp aizsardzību un bezrūpīgu sauļošanos.

Noslēgts aplis

Kad saņemam pārāk maz saules gaismas, ķermenis zemapziņā kļūst izsalcis, rezultātā mēs mēdzam pārspīlēt ar saulē pavadīto laiku brīvdienās. Āda, kas nav pieradusi būt saulē ilgstoši, var apdegt. Tas rada bailes no saules, un rezultātā tiek pārspīlēts ar saules aizsargkrēmu lietošanu (piemēram, lietojot tos visu gadu), kas savukārt atņem organismam nepieciešamo saules dziedinošo iedarbību un neļauj ādai pašai dabīgi izveidot aizsardzību pret saules stariem. Izsalkums pēc saules stariem parādās atkal, un aplis sākas no jauna.

Kā pārtraukt ciklu?

 • Saprātīgi pakļaut ādu saules stariem;
 • Dot ādai iespēju pierast pie saules, sauļoties pakāpeniski;
 • Izvairīties no pārmērīgas saules staru iedarbības;
 • Atrodiet pareizo līdzsvaru starp pozitīvo un negatīvo saules iedarbību;
 • Dr. Hauschka sauļošanās līdzekļi ādas aizsardzībai;
 • Izsalkums pēc saules stariem un pārspīlēta uzturēšanās saules staros izjauc ādas dabisko aizsardzību. Ādai pakāpeniski jāpierod pie saules un sauļošanās. Sauļošanās līdzekļos ir papildu aizsardzība pret pārmērīgu saules starojumu. Nav nepieciešams sauļošanās līdzekļus lietot visu gadu.

Saules labvēlīgā ietekme uz ķermeni:

 • Sintezē D vitamīnu;
 • Līdzsvaro holesterīna līmeni;
 • Stiprina imūnsistēmu;
 • Pazemina asinsspiedienu;
 • Uzlabo garastāvokli;
 • Uzlabo miega kvalitāti;
 • Veicina vielmaiņu, normalizē svaru.

Kā parūpēties par savu ādu?

Divi jauni Dr. Hauschka sauļošanās krēmi tiek apvienoti ar pārbaudītiem ādas kopšanas līdzekļiem, lai izveidotu perfektu aizsardzību pret saules stariem. Dr. Hauschka saules līnijā tagad ir trīs produkti: Sejas krēms ar SPF 10 un Tonējošais sejas krēms ar SPF 30, kuru sastāvā ir minerāli, kas aizsargā pret saules stariem un vienlaikus mitrina un kopj ādu sauļošanās laikā, un Pēcsauļošanās losjons, kas intensīvi mitrina un kopj ādu pēc sauļošanās. Papildus ādas kopšanai pēc sauļošanās iesakām lietot līdzekļus no esošā Dr. Hauschka sortimenta: Atjaunojošo masku, kas līdzsvaro un atvēsina ādu pēc sauļošanās, Intensīvi atjaunojošo līdzekli nobriedušai ādai vai Kondicionieri jutīgai ādai, kas nomierina jutīgu, apsārtušu ādu.

Tāpat kā visi Dr. Hauschka produkti, arī jaunie saules līnijas krēmi satur 0 % minerāleļļas, silikona, mikrioplastikas, PEG un sintētiskokrāsvielu. Saules līnijas produkti ir ražoti no 100 % dabīgām izejvielām – tie ir organiski vai ar Demeter kvalitāti, kur vien tas iespējams, sertificēti ar NATRUE sertifikātu kā dabīga un organiska kosmētika.

← Vecāks ieraksts Jaunāks ieraksts →

News

RSS
KĀ VEGĀNAIS KOLAGĒNS ATŠĶIRAS NO KLASISKĀ KOLAGĒNA?

KĀ VEGĀNAIS KOLAGĒNS ATŠĶIRAS NO KLASISKĀ KOLAGĒNA?

Autors Urban Green

Klasiskajos liellopu izcelsmes kolagēnos garās aminoskābju ķēdes, kas veido polipeptīdus, atrodoties lielajā kolagēna molekulā, galvenokārt sastāv tikai no 5 galvenajām aminoskābēm – glicīna, prolīna, hidroksiprolīna, arginīna un...

Lasīt vairāk
MĒRĶTIECĪGI PĀRDOMĀTS, AUGSTAS EFEKTIVITĀTES AUGU VALSTS UZTURS.

MĒRĶTIECĪGI PĀRDOMĀTS, AUGSTAS EFEKTIVITĀTES AUGU VALSTS UZTURS.

Autors Urban Green

Neatkarīgi no tā, vai esat stingrs vegāns, vai tikai esat ceļā uz augu valsts balstītu diētu, ir daudzi faktori, kurus svarīgi ievērot, lai nodrošinātu, ka jūsu...

Lasīt vairāk