VitaJuwel ūdens pudele ar magnezītu, sarkano jašmu un kvarca kristāliem 500ml

64.95

Augstākās kvalitātes borosilikāta stikls ar hermētiskiem vākiem abās pusēs no nerūsējoša tērauda.


Kas borosilikāta stiklā ir tik īpašs? Salīdzinot ar parasto stiklu borosilikāta stikls ir triecienizturīgs. Borosilikāta stikla pudelē varat pildīt gan ledus aukstu ūdeni, gan ļoti karstu ūdeni. Tas nav toksisks, nesatur svinu un ķīmiski nereaģē, tāpēc tas nesatur nekādu garšu. Ūdens atšķirību jūs sajutīsiet uzreiz dzerot ūdeni no borosilikāta stikla pudeles vai nerūsējošā tērauda un plastmasas pudelēm.


GRIBASSPĒKS

SPĒKS

DINAMISKUMS


Kristālu īpašības: pašapziņa, gribasspēks, iekšējais spēks, sevis pieņemšana, aizsardzība, drošība.


Ievietojot akmeņus stikla pudelē, tiem paredzētajā vietā. Akmeņi enerģētiski uzlādē ūdeni un nodod nepieciešamo informāciju cilvēkam. Estētiskais ūdens pudeles dizains sniedz lietotājam pozitīvu pieredzi, kas vēl vairāk pastiprina akmeņu un kristālu iedarbību.


Ūdens pudeli var atvērt no abām pusēm. Vienā pusē jūs varat ievietot un samainīt akmeņus, savukārt otrā pusē ieliet ūdeni. Neatkarīgi no tā vai esat ceļā uz darbu, iepērkoties, atvaļinājumā pludmalē vai sportojot. Ūdens pudele būs lielisks kompanjons jūsu ikdienā.


Kopšana: ūdens pudeles tīrīšana ir vienkārša: atskrūvējiet pudelei vāciņus abās pusēs. Stikla cilindru var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Vāks un akmeņi ir jātīra ar rokām. Kristālus tur rokās un attīra zem tekoša, auksta ūdens.


Visā pasaulē 89 miljardi litru ūdens ik gadu tiek iepildīti plastmasas pudelēs. Ik sekundi 1500 plastmasas pudeles tiek patērētas tikai ASV. 80 procenti no šīm pudelēm netiek pārstrādātas. Tās ir izgatavotas no PET plastmasas pudelēm, kas savukārt tiek ražotas no naftas. Ūdens pudeļu transportēšana aizņem laiku un piesārņo vidi. Ar vairākkārt lietojamām stikla pudelēm jūs gūstat vērtīgu ieguldījumu dabas aizsardzībā.


Pudeles augstums: 22 cm, diametrs 6,8cm.

SKATĪT ARĪ
Click to order
PIRKUMA GROZS
Total: 
Tālr. nr.
Piegāde
*spiežot "veikt pasūtījumu" jūs piekrītat ar privātumu politiku