Komplekts: VitaJuwel stikla dekanters Era + VitaJuwel stikla flakons karafei ar magnezītu, sarkano jašmu un kvarca kristāliem

194.90

VitaJuwel stikla ūdens karafe ar īpašu dizainu un tērauda vāku. Pasniedziet siltu vai ledus aukstu ūdeni. Lai aromatizētu ūdeni pievienojiet piparmētru, citrona šķēles vai saldētas ogas.

Karafe īpaši izstrādāta flakonam ar kristāliem. Izvēlieties atbilstošu flakonu ar kristāliem un ievietojiet to karafē. Karafe stingri notur kristāla flakonu un neļauj tam kustēties. Flakons ar dzirkstošajiem kristāliem sniegs īpašu pieredzi ūdens dzeršanai, kā arī piešķir karafei īpašu, estētisku dizainu - radot sajūta, ka kristali brīvi peld ūdenī.

Pirms lietošanas - noņemiet tērauda vāku un ievietojiet flakonu ar kristāliem dekantēnā. Pēc tam tērauda vāku liekat atpakaļ. Lai noņemtu vāku, iesakam to nedaudz pagreizt un pavilkt vertikāli uz augšu. Mazgājiet dekantēnu trauku mazgājamā mašīnā vai ar rokām. Karafe ir piemērota mazgašanai trauku mazgājā mašīnā, taču, lūdzu, ņemiet vērā trauku mazgājamās mašīnas izmērus un karafes izmērus!

VitaJuwel stikla dekantera Era tilpums ir 1,3 litri.

VitaJuwel vitalizējošais stikla flakons ar attīrītu ūdeni un magnezītu, sarkano jašmu un kvarca kristāliem.

Saskaņā ar netradicionālo medicīnu magnezīts ir līdzsvarojošs akmens, sarkanā jašma ir aizsargājošs akmens, kvarca kristāls ir attīrošs un līdzsvarojošs akmens.

Ievietojot stikla flakonu ar kristāliem ūdens karafē tiem paredzētajā vietā. Akmeņi enerģētiski uzlādē ūdeni un nodod nepieciešamo informāciju. Estētiskais stikla flakona dizains sniedz lietotājam pozitīvu pieredzi, kas vēl vairāk pastiprina akmeņu un kristālu iedarbību.

VitaJuwel stikla flakonu mazgāt ar rokām.
SKATĪT ARĪ
Click to order
PIRKUMA GROZS
Total: 
Tālr. nr.
Piegāde
*spiežot "veikt pasūtījumu" jūs piekrītat ar privātumu politiku