Manucurist Green nagu lakas virsējais pārklājums ar UV aizsardzību un izcilu spīdumu

15.00
Green virsējais pārklājums ar UV aizsardzību nodrošina maksimālu spīdumu un ilgstošu krāsas noturību. Īpaši noturīgs virsējais pārklājums, lai nodrošinātu "želejveida nagu lakas efektu" bez lampas. Tā sastāvā ir 84 % bioloģiski iegūtu izejvielu: kartupeļi, kukurūza un kvieši. Mēs ar nodomu izmantojam kokvilnas bāzes nitrocelulozi, lai ražotu patiesi planētai draudzīgas nagu lakas.

TĪRA! Krāsainā nagu laka, kuras sastāvā nav "slikto sastāvdaļu" (sensibilizējošu monomēru,  hidrohinona u. tml. vielu, kas var izraisīt endokrīnās sistēmas traucējumus un citus bojājumus). Green Flash nagu laku var noņemt ar maigu, acetonu nesaturošu nagu lakas noņēmēju, kas nebojā nagus.

ZAĻA! Sastāvā ir vairāk nekā 84 % bioloģiski iegūtu sastāvdaļu (cukurniedres, manioka, kokvilna u. c.). Green Flash – Francijā ražotas nagu lakas, kas ir saudzīgas visai planētai. 

Lietošana:
  1. Uzklājiet Green pamata kārtu.
  2. Uzklājiet Green nagu laku ar toni.
  3. Uzklājiet nagu lakas virsējo pārklājumu.

Nagu lakas noņemšana: samitriniet vates plāksnīti ar Green nagu lakas noņēmēju un noņemiet nagu laku. Gatavs!

Sastāvā: ethyl acetate, butyl acetate, acrylates copolymer, nitrocellulose, acetyl tributyl citrate, HEA IPDI isocyanurate trimer/polycaprolactone diol copolymer, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, alcohol, ethyl trimethylbenzoyl phenylphosphinate, tris-HEA IPDI isocyanurate trimer, CI 60725 (violet 2) 

69% bioloģiski iegūtas sastāvdaļas

SKATĪT ARĪ
Click to order
PIRKUMA GROZS
Total: 
Tālr. nr.
Piegāde
*spiežot "veikt pasūtījumu" jūs piekrītat ar privātumu politiku