Blogs

KĀDA IEDARBĪBA PIEMĪT KATRAM SEJAS MASĀŽAS RULLĪTIM?

Minerālterapija/kristālterapija ir netradicionālā terapija, kura ar dažādu metožu palīdzību tiek izmantoti minerāli ar mērķi labvēlīgi iedarboties uz cilvēka fizisko un psihoemocionālo pašsajūtu harmonizējot saikni starp ķermeni, prātu un garu, kā arī aizsargājot un labvēlīgi ietekmējot vidi, kurā cilvēks uzturas.


Sejas masāžas rullīti varat izvēlēties pēc krāsas, kas jūs uzrunā vai pēc tā iedarbības - saskaņā ar netradicionālo medicīnu. Izvēlieties sev piemērotu sejas masāžas rullīti:


Saskaņā ar netradicionālo medicīnu:
  • Rozā kvarcs ir beznosacījuma mīlestības un bezgalīga miera akmens. Tas ir visnozīmīgākais akmens sirdij un sirds čakrai. Rozā kvarcam piemīt līdzsvarojošas un nomierinošas īpašības. Palīdz attīstīt pārliecību un mīlestību pret sevi.

  • Serpentīns ir līdzsvarojošs un atjaunojošs akmens. Serpentīnam piemīt enerģiju rosinošas īpašības. Nomierina un atbrīvo no emocionālā stresa.

  • Zaļajais avanturīns ir vispārējs harmonizētājs, kas nes labsajūtu un emocionālu mieru. Zaļais avnaturīns palīdz attīstīt jaunas idejas, tajā pat laikā palīdz attīstīt līdzjūtību un iecietību pret citiem.

  • Ametistam piemīt nomierinošas, attīrošas un aizsargājošas īpašības. Ametists ir ļoti spēcīgs un aizsargājošs akmens, tas palīdz intuitīvi izprast lietas un stimulē iztēli, kā arī radošumu. Ļoti labs meditācijas akmens.

  • Kvarca kristāls ir attīrošs un līdzsvarojošs akmens. Kvarcs paceļ enerģiju vislabākajā iespējamā līmenī. Tas absorbē, uzglabā, atbrīvo un regulē enerģiju un lieliski to atbloķē.

  • Melnais obsidiāns ir spēcinošs un atjaunojošs akmens. Melnajam obsidiāns attīra, stiprina un līdzsvaro ādu, nostiprina un tonizē to. Akmens no vulkāniskiem iežiem. Obsidiāns ir aizsargājošs akmens, kas veido vairogu pret negācijām.

Uzziniet vairāk par sortimentu šeit: https://urbangreen.lv/aksesuari