Blogs

ESI DABĪGA! SASNIEDZ GAIDĪTO!

Orgaid sejas ādas kopšanas kosmētikas produkti – organiski un iedarbīgi.

Zaļš. Dabīgs. Tīrs. Bez toksīniem. Daudzas kosmētikas kompānijas vieglu roku pievieno šos vārdus aprakstiem, tāpat kā uzber piedevas salātiem. Mēs nesakām, ka tas viss ir nieks. Tomēr, mūsuprāt, nevienam nevajadzētu pieminēt šos jēdzienus bez pamatojuma, tikai tāpēc, lai produkts šķistu iedarbīgāks. Orgaid zīmols ir pārliecināts:dabīga un organiska ādas kopšana ir iespējama. Bet tai ir arī jāsniedz vēlamais rezultāts.

Tāpēc esam atgriezušies pie pašiem kosmētikas pamatiem, kur katra sastāvdaļa ir rūpīgi izvēlēta atkarībā no tās zinātniski pierādītās iedarbības. Kāda jēga organiskai ādas kopšanai, ja dienas beigās izrādās, ka jūsu āda nav patiesi gatava tai ļauties?

Efektīva ļaušanās filozofija!

Vadoties pēc Dr. Beka (Dr. Baek) pētījuma par biomateriālu zinātni un inženieriju, Orgaid kosmētika ir īpaši izstrādāta, balstoties uz efektīvu ļaušanās filozofiju, kuras mērķis ir panākt dabīgo izejvielu vislietderīgāko iedarbību uz jūsu ādas. Mēs vēlamies, lai kosmētika ir efektīva un sniedz rezultātus, tāpēc tā ietiecas epidermas dziļākajos slāņos. Orgaid produkti ir dabīgi, organiski un efektīvi. To sastāvs ir organisks, vegānisks un nav testēts uz dzīvniekiem. Produktos nav alkohola, parabēnu, formaledehīda, sulfātu un ķīmisku smaržvielu. Arī to iepakojums ir veidots no dabīgiem materiāliem. 

Ecoderma ir jaunākās paaudzes auduma lokšņu maska, kas ir izstrādāta ar progresīvu tehnoloģiju – apvienojot neaustu audumu un dabīgo hidrogēlu. Maska ir elpojoša, ļoti labi piekļaujas sejai, pielāgojoties tās formai, kā arī veicina aktīvo vielu efektīvāku iesūkšanos dziļākajos epidermas slāņos. Maska ir droša, efektīva un ērta lietošanā. Orgaid zīmols ar lepnumu lieto Ecoderma, kuru ir patentējis un ražo mūsu sadarbības partneris.

Uzziniet vairāk par sortimentu šeit: https://urbangreen.lv/kosmetika
Uzziniet vairāk par zīmolu šeit: https://www.orgaid.com