Blogs

💦 PADZERIES! 💦

Vairāk kā 60% Tava ķermeņa sastāv no ūdens!

Tas, vai Tu dzer pietiekami daudz ūdens var ietekmēt ne tikai Tavu fizisko pašsajūtu, tajā skaitā miega kvalitāti, atjaunošanos pēc treniņiem un arī Tavus centienus nomest kādu lieko kilogramu, bet arī Tavu emocionālo un mentālo pašsajūtu! 

Cik tad īsti šķidruma dienā būtu jāuzņem? Šeit viena pareiza atbilde nebūs. Apmēram 1 litru ūdens Tu uzņem ar ēdienu. Apmēram 1,5-2 litru ūdens Tu uzņem papildus padzeroties. Šis apjoms atšķiras - vai esi aktīvs, trenējies ikdienā, vai esi bērniņa gaidībās, vai esi gados, vai Tev ir sēdošs darbs, utt.

Ja pavadi visu dienu darbā pie datora, arī Tavas acis būs pateicīgas par to, ja Tu ik pa laikam padzersies no blakus sagatavotās ūdens pudeles! 

Lai nemulsinātu Tevi ar liekiem skaitļiem, atceries, ka Tavs ķermenis ir ļoti gudrs mehānisms un ja iemācīsies paļauties uz to, Tu visticamāk nebūsi dehidrējies. Apzināti ieklausies sevī, mācies iepazīt slāpes, mācies piefiksēt, kad pēdējo reiz padzēries, jo iespējams ir vērts paņemt ūdens pudeli un kādu malku ūdens. Tavs ķermenis ar slāpju palīdzību Tev teiks priekšā - man ir vajadzība pēc ūdens!

Uzziniet vairāk: https://www.elinavanaga.com