Blogs

DAVINES - SKAISTIEM MATIEM!

1983. gadā Parmā, Itālijā Davines zīmolu dibināja Bollati ģimene. Uzņēmums sāka savu darbību kā pētījumu laboratorija un ražoja augstas kvalitātes matu kopšanas līdzekļus pazīstamiem kosmētikas zīmoliem visā pasaulē. Pēc desmit gadu zināšanu pilnveidošanas un pieredzes uzkrāšanas, Davines Group izveidoja savu zīmolu Davines - matu kosmētikas zīmolu, tikai skaistumkopšanas saloniem.

Davines zīmols pārstāv Davines S.p.A. grupas matu kopšanas līdzekļu līniju, kas apvienota ar [Comfort Zone] kosmētisko līdzekļu līniju profesionālai ādas kopšanai. Tagad B Corporation, t. i., uzņēmumu kopums, kas ražo kosmētiku pēc ilgtspējīgiem principiem. Uzņēmums ir starptautiskā tirgus dalībnieks. Tas darbojas vairāk nekā 90 valstīs un tajā strādā dažādu tautību darbinieki. Papildus galvenajam birojam Parmā uzņēmumam ir filiāles Ņujorkā, Londonā, Parīzē, Mehiko, Deventerā (Nīderlandē) un Honkongā.

“Radot skaistumu ilgstpējīgi, mēs aicinām cilvēkus rūpēties par sevi, par vidi, kurā viņi dzīvo un strādā, un par lietām, kas tiem ir svarīgas," stāsta prezidents Davide Bollati.

Uzņēmumā katrs Davines produkts ir intuitīvi radīts, apvienojot mākslinieciskās zināšanas un jaunākas kosmētikas tehnoloģijas.

Essential Hair Care - līnija dažādiem matu stāvokļiem
Saņem personalizētu matu kopšanu ar Essential HairCare:
Katrai Essential Haircare produktu līnijai ir noteiktas īpašības un funkcijas: barošana, mitrināšana, apjoma piešķiršana, spīduma uzlabošana, aizsardzība, elastība, kontrole un ikdienas kopšana. Produkti precīzi veic savas funkcijas, to visu kopīgais mērķis ir matu aizsardzība pret ārējās vides nelabvēlīgo ietekmi un tūlītēja, acīmredzama rezultāta nodrošināšana. Essential Haircare ir lielisks piemērs mūsu spēcīgai uzticībai ilgtspējīgam skaistumam. Mēs esam piešķīruši vērtību katra produkta sastāva kvalitātei, bagātinot tos ar aktīvajām sastāvdaļām no Slow Food Presidia saimniecībām Itālijā, lai sniegtu ieguldījumu mūsu planētas bioloģiskās daudzveidības aizsardzībā.

The Circle Chronicles - mūsdienu matu masku pieredze
Matu maska katram dzīves gadījumam. No dziļas barošanas ar “Renaissance Circle” līdz attīrīšanai ar “Purity Circle”: The Circle Chronicles līnijā ir septiņas matu un galvas ādas maskas, no kurām katra maska ir piemērota noteiktam matu un galvas ādas stāvoklim. 1Maskas ir piemērotas jebkuram matu un galvas ādas stāvoklim. Rezultāts jau pēc 15 minūtēm.
Izmantojiet tās atsevišķi konkrētam rezultātam, piemēram, ātram spīdumam vai mitrināšanai, vai apvienojiet tās kā multifunkcionālu masku, lai saņemtu individuālu kopšanu pie saknēm, matu galiem, vai visā matu garumā. 

Naturaltech - kur tehnoloģijas un daba satiekas
Naturaltech ir ārstniecības procedūru un produktu apvienojums, kas īpaši izstrādāts, lai novērstu visbiežāk sastopamās ādas un matu problēmas. Neatkarīgi no tā, vai Jums ir pārmērīgi taukaina galvas āda vai hormonāla matu izkrišana, Naturaltech atjauno matus un līdzsvaro galvas ādu un veicina dabisko veselības stāvokli.

Inovatīvs sastāvs
Naturaltech veido trīs harmoniski apvienoti elementi: Daba, Cilvēks un Tehnoloģijas. Nosaukums tika izvēlēts, lai izteiktu, cik lielu nozīmi Davines piešķir dabai un apkārtējai videi. Apzinoties, ka tehnoloģijas, ja tās gudri izmanto dabā, ļauj mums iegūt visjaunākos, inovatīvos sastāvus ar vislielāko cieņu pret vidi.

More Inside - viss lieliskam matu sakārtojumam
More inside līnijas produkti ir daudzpusīgi, piemēroti jebkuram matu stāvoklim. Izstrādāti lietošanai atsevišķi vai kopā. Nodrošina lielisku matu sakārtojumu un izskatu. Neatkarīgi no tā, kādu līdzekli lietosiet, rezultāts vienmēr būs perfekts matu sakārtojums bez lieka produktu smaguma. 
Sastāvā papildus mitrinošās sastāvdaļas, kas mitrina matus un nodrošina noturīgu efektu. Nesatur konservantus un krāsvielas.