Blogs

ROZE SIMBOLIZĒ ZEMES UN DEBESU MĪLESTĪBU

Roze simbolizē zemes un debesu mīlestību. Rožu reibinošā smarža vienmēr ir radījusi neskaitāmu stāstu, leģendu, iedvesmu un saldu solījumu. Kaut uz mirkli ieelpojot rozes aromātu, tā brīnumainā smarža mūs paceļ pavisam citās dimensijās. Dāvana, ko roze mums dāvā – tiekšanos uz Absolūto Mīlestību. Tamdēļ ne velti arī lūgšanas krelles dēvē par rožukroni, kur krellīti pa krellītei, ziedlapiņu pa ziedlapiņai cilvēks savienojas ar Dievišķo. 

Ikviens zina, ka roze ir ziedu karaliene. Tā simbolizē beznosacījuma mīlestību, dievišķo izpratni un viedo gudrību. Roze simbolizē sievietes enerģiju - tā ir maiga, labestīga, bet arī ārkārtīgi spēcīga un dziļa savās saknēs. Viņa apvieno sevī gara un dvēseles spēku. Roze mums palīdz savienoties ar savu zemapziņu, sadzirdēt, sajust to un savieno ar gaismas būtnēm un enģeļiem, kas mīt ap mums. Ir daudz stāstu, kuros cilvēki caur rozēm komunicē ar Dievišķo. Dažādās reliģijās, garīgās mācībās tiek teikts, ka Augstākie spēki, eņģeļi un citas gaismas būtnes caur rožu smaržu komunicē ar cilvēkiem, tādā veidā nododot svarīgus vēstījumus. Ja neviļus sajūti rozes smažu sev līdzās, lai gan fiziski neviena roze nav tuvumā, tā ir zīme no Augstākiem spēkiem. 

Rozēm ir visaugstākais enerģijas vibrācijas lauks no visiem ziediem uz Zemes. Tā kā eņģeļi un gaismas būtnes arī vibrē augstākās frekvencēs nekā cilvēki, tamdēļ tieši caur rozēm tie spēj ar mums komunicēt. Rožu ēteriskā eļļa vibrē ar 320 megahercu elektriskās enerģijas frekvences ātrumu. Salīdzinājumam, lavandas ēteriskā eļļa ( nākamā augstākā enerģijas frekvence no ziediem) vibrē ar ātrumu 118 MHz. Vesela cilvēka smadzenes parasti vibrē no 71 līdz 90 MHz.

Rozes ir arī vieni no retajiem ziediem, kurus drīkst kaltēt un turēt mājās, jo tie nezaudē savu augsto enerģētisko vibrāciju, kā tas notiek ar pārējiem ziediem. Mirušie ziedi piesaista zemās enerģijas. Es pati savā rožu dārzā, sākot ar Vasaras Saulgriežu pirmo Pilnmēnesi ( Pilnmēness laikā augu un ziedu enerģijas ir pilnbriedumā) , vācu sarkano rožu ziedlapiņas. To es daru visu vasaru līdz pēdējām ziedošām rozēm rudenī. Šīs ziedlapiņas es kaltēju un novietoju mājās dažādās vietās, lai tumšajos gada mēnešos tās attīra, harmonizē un vairo mīlestības enerģijas mājās. Tāpat no rožu lapiņām gatavoju rožūdeni, kvēpeklīšus, pievienoju vannas peldēm, kā arī izmantoju rituālos un dekorācijās. Var kaltēt jebkuras krāsas rožu ziedlapiņas, taču man pašai vistuvākās ir tieši sārtās rožu ziedlapiņas, jo tās satur augstāko krāsas intensitāti, un sārtās rozes simbolizē auglību, kaislību, sirds mīlestību. Baltās rozes simbolizē tīrību un svētumu, purpuvioletās - viedumu un brīnummaģiju, savukārt dzeltenās rozes simbolizē prieku un Saules enerģiju. Ikdienā es lietoju rožūdeni gan skaistumkopšanai, gan dzeršanai - atšķaidot to ar avota kristālu ūdeni. Dažreiz rožūdens vietā es ūdenim pievienoju pāris pilienu rožu absolūteļļu, īpašām dienām un sajūtām. Rožu ūdens ne vien ir ļoti garšīgs un atsvaidzinošs, tas ir arī ļoti dziedniecisks, harmonizējošs, ādas stāvokļa uzlabojošs, vairo vitalitāti un palīdz saglabāt jaunību, kā arī ir izcils organisma vispārējai labsajūtas uzlabošanai, it īpaši sievietēm. Veikalos un internetveikalos es pasūtu kaltētus rožu pumpuriņus, no kuriem pagatavoju tēju. Katru rītu es sāku ar siltu rožu tēju, aplejot pāris rožu pumpuriņu ar apmēram 80 grādu karstu ūdeni un ļauju 15 minūtes ievilkties. Mans īpašais rīta rožu rituāls:) Tas man palīdz noskaņoties un sagatavoties jaunai dienai, kā arī sagatavo organismu brokastīm.

Tāpat rožu eļļu var izmantot arī meditācijās. Uzpilinot pāris pilienu tīrās rožu eļļas uz roku iekšējām delnām vai plaukstām (tur atrodas spēcīgi enerģētiskie punkti) un saberzējot tās kopā, (ja nav tīra rožu eļļa, var apliet ar karstu ūdeni rožlapiņas un elpot rožu tvaikus vai aizdegt augstas kvalitātes rožu sveci, kas satur tīro un dabīgo rožu eļļu) un veicot lēnas ieelpas un izelpas kādu mirkli, var uzdot sev šadus jautājumus: Vai es apzinos savu spēku? Vai es apzinos savu patieso potenciālu? Vai es dzīvoju upura vai uzvarētāja lomā? Vai es savu spēku virzu labajā? Kādas rīcības man ir veicamas, lai es būtu savienojumā ar sevi un saviem šīs dzīves uzdevumiem? Šos un līdzīgus jautājumus, vari uzdot meditācijās ar rozi un saņemt sev vērtīgas atbildes un atklāsmes. 

Lai rozes dziedinošais spēks, vairo Tevī ticību, mīlestību sev un pasaulei Tev apkārt.

Raksta autore: Santa Reisone