Blogs

DR. HAUSCHKA - ATŠĶIRĪGA DABĪGĀ KOSMĒTIKA!

Dr. Hauschka - atšķirīga dabīgā kosmētika!

Daba. Citādāka. Iedarbīga.
Dr. Hauschka, pilnībā sertificēta augstākās kvalitātes dabīgā kosmētika, ir patiesi iedarbīga. Rūpes par Jūsu ādu un planētu – jau 50 gadus.

Tīra daba
Mēs neļaujam ķīmijai nonākt uz jūsu ādas.
Mūsu kosmētiskie līdzekļi satur 0% minerāleļļas, silikona, PEG un sintētisko konservantu. To nodrošina 100% dabīgas izejvielas, kas vairumā saņēmušas “bio” vai “Demeter” sertifikātu.  Protams, mūsu ādas kopšanas līdzekļu sēriju un arī dekoratīvās kosmētikas līdzekļu sēriju ir sertificējusi  “NATRUE”. Taču visspēcīgākais zīmogs, ko mēs nesam, ir mūsu dibinātāja vārds: Dr. Hauschka.

Ādas kopšanas koncepts
Iekšējais un ārējais skaistums.
Dr. Hauschka kosmētika palīdz cilvēkam un ādai saviem spēkiem kļūt veselai un skaistai. Individuālas ārstniecības augu kombinācijas sniedz ādas stāvoklim iedarbīgus impulsus ik dienu. Attīrot, tonizējot, mitrinot- pat uzklājot dekoratīvo kosmētiku. Lai āda atjaunotos nakts laikā, nepārklājiet to ar biezu eļļas kārtu – ļaujiet tai elpot.

Ārstniecības augi
Kas dara veselu, dara arī skaistu. 
Dr. Hauschka kosmētikā tiek izmantoti tie paši dabas ārstējošie spēki, ko izmantojam arī mūsu WALA medicīnā. Pateicoties savām individuālajām īpašībām, katrs augs atsevišķi dod ieguldījumu kosmētiskā līdzekļa sastāvā. Mums ir zāļu ražotāja kompetence un rūpes, taču esam arī pateicīgi par mūsu kosmētisko līdzekļu iedarbību.

Izcelsme
Dabīgā kosmētika ir modē. Kopš 1967. gada.
Tas, ko kādā Švābijas kūrortā aizsāka Elizabete Zigmunde un Rūdolfs Hauška, bija neliela revolūcija kosmētikas jomā, kas no ķīmiskā lika atkal pievērsties dabīgajam. Mūsdienās arvien vairāk cilvēku uzdod ekoloģiskus un sociālus jautājumus – arī par savu kosmētiku. Un mēs viņiem atbildam, tāpat kā esam to darījuši jau vairāk nekā 50 gadus.

Partnerības
Labi ādai, labi pasaulei.
Lai kur mēs satiktos ar cilvēkiem, mēs vienmēr esam ļoti ieinteresēti. Pateicoties laimīgiem klientiem, varam netērēt līdzekļus dārgām reklāmām. Turklāt mēs kā fonda uzņēmums varam ietaupīt savus resursus. Tādēļ mēs ieguldām kvalitātē un partnerību veidošanā attiecībā uz izejvielām visā pasaulē. Sniedzot bezprocentu kredītus un godīgu samaksu tiem ,kuri pelna maz.

Ekoloģija
Mēs esam atbildīgi par dabu.
Mēs novācam savas izejvielas ar rokām mūsu ārstniecības augu dārzā, mūsu zemnieku laukos Švabu Albas kalnu pakājē vai pie citiem partneriem visa pasaulē. Aizsargāt vidi un rūpīgi apieties ar dabas resursiem ir ne tikai mūsu vēsturiskais pienākums. Tā ir arī mūsu nākotne.

Pētniecība.
Kosmētika un daba – zinātne sev.
Izgudrotāja gars mūsu uzņēmumā ir tradicionāls. Tas sākas ar mūsu neatkārtojamā ritmiskā ražošanas procesa izstrādi, ko veica Dr. Rūdolfs Hauška. Mūsdienās mēs papildinām vecās zināšanas ar jaunām tehnoloģijām. Mūsu laboratorijas intensīvi turpina pētīt augu aktīvo sastāvdaļu pamatnosacījumus. Un šo darbību rezultātā top jaunas un iedarbīgas formulas.