VAI IR SVARĪGI NO KĀDAS PUDELES MĒS DZERAM ŪDENI?

VAI IR SVARĪGI NO KĀDAS PUDELES MĒS DZERAM ŪDENI?

Ievietoja Urban Green

VitaJuwel zīmola dibinātāji dzīvo Vācijas dienvidos pie Alpiem vairāk nekā desmit paaudzēs. Neskartās dabas vidū – kur ir rīta rasa un spoži zaļa zāle, saulei austot migla klīst pāri kokiem, skaļi kurkst vardes pie kalnu strautiem un ledāju ezeriem. Tas viss ir dziļi mūsu sirdīs un dvēselēs.

Mēs uzaugām ar tradīciju “gatavot labu ūdeni” ar dārgakmeņiem, ik dienu pievienojot kalnu kristālus ūdens karafē pie pusdienu vai vakariņu galda. 2007. gadā, vienā no mūsu kopīgajām ģimenes pusdienām, kādam radās ģeniāla ideja. Mūsu tēvs Ēvalds bija noguris, pastāvīgi attīrot dārgakmeņus no nogulsnēm, kas bija izveidojušās, akmeņiem dienu no dienas stāvot ūdenī. No vienkārša praktiskuma cēlās mūžsenā tīrā ūdens recepte ar avota svaiguma kvalitāti un garšu. Ēvalda metode ļāva viegli sagatavot ūdeni higiēniski, dabiski un ilgstpējīgi – VitaJuwel veidā. 

Lai izveidotu VitaJuwel konceptu, mēs esam gājuši garu ceļu, sākot no tā, ka Ēvalds pavadīja neskaitāmas naktis, izstrādājot pirmo dārgakmens ūdens trauku, līdz uzņēmumam, kas savus produktus piegādā no Vācijas uz vairāk nekā 60 pasaules valstīm visā pasaulē. No ledainās Norvēģijas līdz saulainajai Dienvidāfrikai, no Maskavas līdz Sanfrancisko. No Saskatūnas līdz Pekinai.

Katru mēnesi vairāk nekā 10000 klientu iegādājas VitaJuwel dārgakmens ūdens produktus. Viņi uzticas mūsu solījumiem. VitaJuwel ļaus jums iemīlēt dzert ūdeni. 

Ūdens pudeles ir ražotas no augstākās kvalitātes borsilikāta stikla ar hermētiskiem nerūsējoša tērauda vākiem vai plastmasas vākiem(polipropilēna vāciņi bez BPA), kas noslēdz pudeli no augšas un apakšas.

Kas borsilikāta stiklā ir tik īpašs? Salīdzinot ar parasto stiklu, tas ir triecienizturīgs. Borsilikāta stikla pudelē var pildīt gan ledusaukstu, gan ļoti karstu ūdeni. Tas nav toksisks, nesatur svinu un ķīmiski nereaģē, tāpēc tas nepiešķir ūdenim nekādu garšu. Iedzerot ūdeni no borsilikāta stikla pudeles vai nerūsējošā tērauda un plastmasas pudelēm, jūs uzreiz sajutīsiet atšķirību.

Ievietojot akmeņus stikla pudelē tiem paredzētajā vietā, akmeņi enerģētiski uzlādē ūdeni un nodod nepieciešamo informāciju. Estētiskais pudeles dizains sniedz lietotājam pozitīvu pieredzi, kas vēl vairāk pastiprina akmeņu un kristālu iedarbību.

Ūdens pudeli var atvērt no abām pusēm. Vienā pusē jūs varat ievietot un samainīt akmeņus, savukārt otrā – ieliet ūdeni. Neatkarīgi no tā, vai esat ceļā uz darbu, iepērkaties, atpūšaties pludmalē vai sportojat, šī ūdens pudele būs lielisks kompanjons jūsu ikdienā. 

Visā pasaulē 89 miljardi litru ūdens ik gadu tiek iepildīti plastmasas pudelēs. Ik sekundi 1500 plastmasas pudeles tiek patērētas tikai ASV. 80 procenti no šīm pudelēm netiek pārstrādātas. Tās ir izgatavotas no PET plastmasas pudelēm, kas savukārt tiek ražotas no naftas. Ūdens pudeļu transportēšana aizņem laiku un piesārņo vidi. Ar vairākkārt lietojamām stikla pudelēm jūs gūstat vērtīgu ieguldījumu dabas aizsardzībā.

← Vecāks ieraksts Jaunāks ieraksts →

News

RSS
KĀ VEGĀNAIS KOLAGĒNS ATŠĶIRAS NO KLASISKĀ KOLAGĒNA?

KĀ VEGĀNAIS KOLAGĒNS ATŠĶIRAS NO KLASISKĀ KOLAGĒNA?

Autors Urban Green

Klasiskajos liellopu izcelsmes kolagēnos garās aminoskābju ķēdes, kas veido polipeptīdus, atrodoties lielajā kolagēna molekulā, galvenokārt sastāv tikai no 5 galvenajām aminoskābēm – glicīna, prolīna, hidroksiprolīna, arginīna un...

Lasīt vairāk
MĒRĶTIECĪGI PĀRDOMĀTS, AUGSTAS EFEKTIVITĀTES AUGU VALSTS UZTURS.

MĒRĶTIECĪGI PĀRDOMĀTS, AUGSTAS EFEKTIVITĀTES AUGU VALSTS UZTURS.

Autors Urban Green

Neatkarīgi no tā, vai esat stingrs vegāns, vai tikai esat ceļā uz augu valsts balstītu diētu, ir daudzi faktori, kurus svarīgi ievērot, lai nodrošinātu, ka jūsu...

Lasīt vairāk