PRIMAVERA LĪNIJA LABSAJŪTAI!

PRIMAVERA LĪNIJA LABSAJŪTAI!

Ievietoja Urban Green

Primavera līnija labsajūtai - izvēlieties aromātu, kas atbilst jūsu noskaņojumam!

 

Smaržas mūs pavada ik dienu. Kā dārgas dabas dāvanas tās mums palīdz ikvienā dzīves situācijā. Atbilstoši konkrētā brīža vajadzībām, mēs varam izmantot piemērotu ēterisko eļļu aromāta maisījumu, lai mirklī radītu labvēlīgu un atjaunojošu atmosfēru.

 

Ieelpojot smaržas caur degunu, tās nonāk tieši limbiskajā sistēmā – smadzenēs, kas regulē hormonus un ietekmē mūsu sajūtas. Šādā veidā aromāti uzreiz var iedarboties – līdzsvarot nervu sistēmu, mazināt bailes un atbalstīt iekšējo līdzsvaru. Aromāti iedarbojas uz elpošanas sistēmu, kas mirklī padziļinās, kļūst lēnāka un līdzsvarota.

 

Lai pilnībā izmantotu dabas potenciālu, mēs izmantojam tikai 100 % tīras un dabīgas ēteriskās eļļas. Katru dienu mēs saskaramies ar izaicinājumu pilnajiem notikumiem, un šie rūpīgi izstrādātie ēterisko eļļu maisījumi palīdz atjaunot un līdzsvarot prātu, ķermeni un dvēseli. Kad ieelpojam dabīgās ēteriskās eļļas, tās ļauj mums piedzīvot vērtīgus mirkļus mierā un sajust maģisko dabas spēku.

 

Izsmidzināmie ēterisko eļļu maisījumi

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atpūsties vai koncentrēties, izsmidzināmais ēterisko eļļu maisījums, kas izgatavots no 100 % dabīgām ēteriskām eļļām, mirklī radīs labsajūtu mājās, darbā vai jebkurā telpā, kur atrodaties. Izsmidziniet aromātu telpā un izbaudiet patīkamo aromātu!

 

Ēterisko eļļu maisījumi

Īpaši izstrādāti 100 % dabīgi ēterisko eļļu maisījumi uzlabo labsajūtu ikreiz, kad tas jums ir nepieciešams. Maisījumu iesakām lietot difuzorā: uzpiliniet pāris pilienu ēterisko eļļu maisījuma akmens, sveces vai elektriskajā difuzorā. Radiet savu labsajūtas atmosfēru atbilstoši konkrētā brīža noskaņojumam.

 

Aromaterapijas rullīši

Arī tad, ja esat ceļā, jums nav jāiztiek bez ēterisko eļļu atjaunojošā un līdzsvarojošā spēka. Aizņemtajā ikdienas ritmā uzklājiet ēterisko eļļu maisījumu uz kakla, deniņiem un plaukstu locītavām.

 

Uzziniet vairāk:#nbsp;https://www.primaveralife.com

← Vecāks ieraksts Jaunāks ieraksts →

News

RSS
KĀ VEGĀNAIS KOLAGĒNS ATŠĶIRAS NO KLASISKĀ KOLAGĒNA?

KĀ VEGĀNAIS KOLAGĒNS ATŠĶIRAS NO KLASISKĀ KOLAGĒNA?

Autors Urban Green

Klasiskajos liellopu izcelsmes kolagēnos garās aminoskābju ķēdes, kas veido polipeptīdus, atrodoties lielajā kolagēna molekulā, galvenokārt sastāv tikai no 5 galvenajām aminoskābēm – glicīna, prolīna, hidroksiprolīna, arginīna un...

Lasīt vairāk
MĒRĶTIECĪGI PĀRDOMĀTS, AUGSTAS EFEKTIVITĀTES AUGU VALSTS UZTURS.

MĒRĶTIECĪGI PĀRDOMĀTS, AUGSTAS EFEKTIVITĀTES AUGU VALSTS UZTURS.

Autors Urban Green

Neatkarīgi no tā, vai esat stingrs vegāns, vai tikai esat ceļā uz augu valsts balstītu diētu, ir daudzi faktori, kurus svarīgi ievērot, lai nodrošinātu, ka jūsu...

Lasīt vairāk