KĀ MITRINĀT SAVU ĀDU?

KĀ MITRINĀT SAVU ĀDU?

Ievietoja Urban Green

Mūsu ādas šūnas, galvenokārt, sastāv no ūdens, tāpēc ādai ir nepieciešama mitrināšana - un tieši tik daudz, lai tā varētu veikt pamatfukcijas un izskatītos pēc iespējas labāk. Tas ir mīts, ka dzerot ūdeni iekšķīgi āda tiek mitrināta. Nav pierādījumu, ka uzņemot ūdeni ikdienā vairāk, būtu kāda pozitīva ietekme uz ādas hidratācijas līmeni vai tās izskatu. Dzeramais ūdens ir labs vispārējai veselībai – tāpēc noteikti ūdens ir jādzer, bet tas tiešā veidā neietekmēs Jūsu ādas stāvokli. Lai āda būtu vesela, tai ir nepieciešama bieža mitrināšana no ārpuses. Dienas laikā āda zaudē mitrumu - termoregulācijas, fizisko aktivitāšu, laikapstākļu, apkures un gaisa kondicionēšanas ietekmes rezultātā, tāpēc ir būtiski ādu mitrināt regulāri ar kosmētikas līdzekļiem no ārpuses ar sejas toniku, serumu, sejas krēmiem un maskām.

Kā noteikt, vai jūsu āda ir sausa vai dehidrēta? Bieži vien sajūtas ir līdzīgas. Sausa āda niez, lobās, tai ir sausi plankumi un tā ir apsārtusi. Sausai ādai trūkst dabisko eļļu. Ja āda ir dehidrēta, tad ir jūtama velkoša sajūta, to izraisa ūdens trūkums, un to pastiprina apkārtējie vides faktori, piemēram, laikapstākļi un piesārņojums. Dehidrēta āda ir blāva, ādas tekstūra ir raupja, ir redzamas smalkās grumbiņas un līnijas. Tā paša iemesla dēļ dehidratācija var padarīt tumšos lokus ap acīm redzamākus.

Kā mitrināt un kopt ādu ar Antipodes dabiskajiem ādas kopšanas līdzekļiem? Antipodes līnijā ir vairāki kosmētikas līdzekļi ar bagātīgu mitruma saturošu formulu, tie mitrinās, atjaunos un piešķirs ādai veselīgu toni.

Pirmais solis ir ādas attīrīšana un mitrināšana ar Antipodes Ananda mitrinošo un nomierinošo sejas toniku - tas atsvaidzina, mitrina un nomierina sejas ādu. Vegāns. Sastāvā: aveņu sēklu eļļa, kas bagātināta ar Omega un antioksidantiem - mitrina un izlīdzina ādu. Alveja nomierina saspringtu ādu, Mamaku melnās papardes ekstrakts atsvaidzina to. Ādas stāvoklis: dehidrēta, jutīga āda. Galvenās sastāvdaļas: Mamaku melnās papardes ekstrakts, Aveņu sēklu eļļa, Bulgārijas rozes ekstrakts. Ieguvumi: nomierina, atsvaidzina un mitrina ādu. Lietošana: uzsmidziniet uz sejas, kakla un dekoltē zonas vairākas reizes dienā.

Otrais solis ir ādas mitrināšana ap acīm ar Antipodes Anoint acu želeju uz ūdens bāzes, tā novērsīs pietūkumu ap acīm. Mitrinoša acu želeja uz ūdens bāzes. Samazina pietūkumu un atsvaidzina zonu ap acīm. Sastāvā: kofeīns, mazina pietūkumu ap acīm. Sarkanās aļģes, gurķi un Jaunzēlandes superaugļi - mitrina, novērš pietūkumu ap acīm un aizsargā pret kaitīgo apkārtējās vides iedarbību uz ādu. Augu izcelsmes hialuronskābe, Manuka medus un bambuss mitrina, nomierina un aizsargā ādu ap acīm. Ādas stāvoklis: dehidrēta āda, maisiņi un tūska ap acīm. Galvenās sastāvdaļas: kafijas ķirši, sarkanās aļģes un augu izcelsmes hialuronskābe. Ieguvumi: mitrina, novērš maisiņus ap acīm, aizsargā ādu. Lietošana: nelielu daudzumu krēmu, maigi iemasējiet uz iepriekš attīrītas acu zonas.

Trešais solis ir sejas ādas mitrināšana ar Antipodes Baptise intensīvi mitrinošo želeju uz ūdens bāzes. Intensīvi mitrinoša želeja. Vērtīgais Jaunzēlandes manuka medus un augu izcelsmes hialuronskābe intensīvi mitrina ādu. Jaunzēlandes linu ekstrakts atjauno un aizsargā ādu. Ādas stāvoklis: visiem ādas stāvokļiem, īpaši dehidrētai ādai. Galvenās sastāvdaļas: Manuka medus, Augu izcelsmes hialuronskābe un lini. Ieguvumi: mitrina, atsvaidzina, izlīdzina. Lietošana: nelielu daudzumu krēmu, maigi iemasējiet uz iepriekš attīrītas sejas, kakla un dekoltē zonas.

Kā mitrināt savu ādu?

RSS