MAKSĀJUMI
Kā es varu samaksāt par pirkumu URBAN GREEN interneta veikalā?
Piedāvājam norēķināties par pirkumu ar VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD kartēm.
  Ko darīt ja mans veiktais maksājums netiek pieņemts?
  Gadījumos, kad maksājums nezināmu iemeslu dēļ ir noraidīts, iesakām pamēģināt citu maksāšanas veidu, taču, ja tāds nav pieejams, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu urbangreenlv@gmail.com. Maksājums var netikt pieņemts gadījumos, kad ievadīta nepareiza maksājuma informācija vai kad kontā nepietiek naudas, lai veiktu maksājumu.
  Vai es varu atsaukt savu pasūtījumu?
  Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, mēs nekavējoties uzsākam tā apstrādi, lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku piegādi, tāpēc nevaram atsaukt vai mainīt pasūtījumu, kad tas veikt.
   PIEGĀDE UN PREČU ATGRIEŠANA
   Vai pēc pasūtījuma veikšanas es varu mainīt piegādes adresi?
   Akcijas laikā URBAN GREEN nespēj nodrošināt tūlītēju adreses maiņu lielā pasūtījumu skaita dēļ. Taču adresi ir iespējams mainīt, par to informējot kurjeru, kurš piegādes dienā ar jums sazināsies. Atkarībā no tā, cik tālu jaunā adrese atradīsies no sākotnēji norādītās, Jūs sūtījumu varēsiet saņemt vai nu tajā pašā vai nākamajā dienā. Par piegādes noteikumiem akcijas pasūtījumiem vairāk varat uzzināt šeit.
    Mans pasūtījums vēl nav piegādāts, kā man rīkoties?
    Parasti Jūsu pasūtījums Jūs sasniedz 5 - 10 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas un apstrādes. Taču ja 14 darba dienu laikā Jūs neesat saņēmis savu pasūtījumu, lūdzu sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu: urbangreenlv@gmail.com
    Vai es varu atsaukt savu pasūtījumu?
    Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, mēs nekavējoties uzsākam tā apstrādi, lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku piegādi, tāpēc nevaram atsaukt vai mainīt pasūtījumu, kad tas veikts.
    Kā es varu atsaukt pasūtījumu un saņemt savu naudu atpakaļ?
    Jums ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās pa pastu. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām. Atpakaļ sūtīšanas izmaksas sedz klients. Pēc preču saņemšanas mēs atgriezīsim naudu Jūsu kontā - parasti tas notiek 14 darba dienu laikā kopš preces saņemšanas mūsu noliktavā, taču dažos gadījumos pārskaitījumi starp bankām var aizņemt līdz 30 dienām.